طراحی سایت

W e b   D e s i g n

طراحی وبسایت طراحی سایت

یکی از قدرتمند ترین ابزارهای فعالیت در دنیای دیجیتال مارکتینگ، طراحی یک سایت با اهداف خاص و تعیین شده می باشد. بسته به اینکه در چه زمینه ای فعالیت کرده و مشغول تجارت هستید، نیاز است تا پیش از برداشتن گام نخست که همان «ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ» و طراحی وبسایت است، باید بدانید چه نوع وبسایتی متناسب با استراتژی و رویکرد شما در دنیای کسب و کار آنلاین است.ب ه کمک طراحی وبسایت کارآمد می توان این اطمینان را حاصل نمود که در مسیر دنیای دیجیتال مارکتینگ به درستی گام برداشته اید. در ادامه به انواع وبسایت و کاربرد هر یک از آنها می پردازیم.

طراحی سایت معرفی

طراحی سایت معرفی می تواند برای طیف وسیعی از افراد مفید و کاربردی باشد. داشتن یک وبسایت شیک و دارای هویت بصری چشمگیر افرادی را که با شما تعامل تجاری دارند متقاعد کند که شما متفاوت هستید. سایتهای معرفی می توانند تک صفحه ای بوده و به معرفی یک برند یا یک شرکت بپردازند. در عین حال می توان سایت هایی را دید که به صورت پویا و با پنل کاربری پیشرفته یافت که به معرفی محصولات یا خدمات یک کسب و کار پرداخته و با تولید محتوا سعی در جذب مشتری از طریق موتورهای جستجو می کنند. چنین کسب و کارهایی تنها بخشی از فرآیند خود را بصورت مجازی انجام می دهند و هنوز بخشی از کسب و کارشان در قالب کسب و کارهای سنتی صورت می گیرد.

طراحی سایت فروشگاهی

از رایجترین وبسایت هایی که در ایران هم تعدادشان روز به روز بیشتر می شود سایت های فروشگاهی هستند. سایت هایی که علاوه بر معرفی محصول یا خدمت، آن را بصورت مجازی به شما می فروشند و بخش بزرگتری از کسب و کارشان تحت وب و بر بستر اینترنت انجام می پذیرد. کافیست تلفن همراهمان را برداشته و پولِ غیر ملموسی که در کارت بانکیمان هست را به حسابی واریز کنیم تا کالایتان را تنها با برداشتن چندین قدم جلوی دربتان تحویل بگیرید.

طراحی سایت شخصی

از حق نگذریم سایت های شخصی بیش از هر چیز برایتان پرستیژ یا کلاسِ کاری به همراه دارد. سایت شخصی نیازمند یک طراحی کمینه و گیرا می باشد تا بتواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. دقیقا همچون میترینی که مهارت هایتان را در آن چیده اید و اسمتان را سردر این ویترین زده اید.

طراحی سایت برای نرم افزارهای تحت وب

سایت هایی با کاربرد های خاصتر را می توان در این دسته قرار داد. برای مثال می توان به نرم افزارهای کاربردی و بازی های آنلاین اشاره کرد که حال به جای نصب و اجرا بر روی سیستم شما، در بستر اینترنت اجرا می شوند.


علاوه بر داشتن طراحی کارآمد، کارکردن با سایت باید آسان بوده، کاربردی و جذاب باشد. باید اصول بازاریابی و تولید محتوای هدفمند را رعایت کرده باشد. رتبه‌های بالای نتایج جستجوی گوگل به کمک سئوی خوب ، جاییست که مخاطبان شما را خواهند یافت.

طراحی سایت معرفی

طراحی وب سایت فروشگاهی
طراح وب سایت معرفی شرکت
طراحی وب سایت معرفی اپلیکیشن
پشتیبانی و نگهداری فنی

طراحی سایت خدماتی

طراحی وب سایت واکنش گرا
طراحی وب سایت مشاغل پلتفرمی
طراحی پنل های مدیریتی پیشرفته
نگهداری و پشتیبانی فنی وبسایت
راه‌اندازی و نگهداری ایمیل سرور

سئو

بهینه‌سازی موتورهای جستجو
به کارگیری کلمات کلیدی هدفمند
بهبود و توسعه عملکرد انواع سایت
رسيدن به رتبه‌بندي بالا در گوگل
تحلیل و آنالیز رفتار کاربران سایت