ماهور

دیجیتال


دیجیتال مارکتینگ به مجموعه فعالیت ها و ابزارهایی گفته می شود که با هدف بازاریابی محصولات و خدمات در بستر وب مورد استفاده قرار میگیرد.

به همین سبب به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور برآن شدیم به واسطه ی خلاقیت ، دانش و تجربه ایی که در بازاریابی و مارکتینگ بدست آورده ایم به کسب و کارهایی که قصد دارند حضوری موثر در دنیای دیجیتال مارکتینگ را تجربه کنند نوعی آگاهی اولیه در مورد نقش و لزوم دیجیتال مارکتینگ ایجاد کرده و سپس در این مسیر، مشارکت گام به گام با کسب و کارها داشته باشیم.

در حقیقت آژانس بازاریابی دیجیتال ماهور ، شرایط قابل اتکا و فرصتی مناسب فراهم می‏‌آورد تا شرکت‏‌های کوچک و متوسط با صاحبان کسب و کارهای بزرگ رقابت کنند. 

از جمله مهمترین ویژگی های بارز ماهورتیم عبارتند از:

تیم باتجربه:

الگوی فکری آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور  در کنار تجربه ی چندین ساله ی خود در حوزه ی بازاریابی و برندینگ ، تخصص و تعهد میباشد که دو عنصر اصلی شرکت برای همراهی و مشارکت در خلق هویتی بی نظیر برای کسب و کار شما خواهد بود.

کیفیت برتر:

کیفیت در آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور از اصلی ترین رویکردهای شرکت می باشد چرا که ما ابزار و مهارت لازم برای ایجاد ایده های جدید را ارائه میدهیم و سعی داریم ایده ها را به شکلی کنار یکدیگر قرار دهیم که این پازل بهترین و بیشترین بازدهی را برای کسب و کار شما داشته باشد.

راه حل های نوآورانه:

تفاوت ما با آژانس های دیجیتال مارکتینگ دیگر دقیقا از همین قسمت سرچشمه میگیرد که در تلاش برای پیشبرد کسب و کار شما با ارائه راهکارهای نوآورانه تولید و بازاریابی محتوی و با استفاده از خلاقیت زبانزد آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور به کمک کسب و کار شما خواهیم شتافت.

استراتژی های چندگانه:

پس از مطالعه و بررسی کسب و کار شما به تدوین استراتژی های چندوجهی متناسب با کار شما خواهیم پرداخت. دراین مرحله آژانس بازاریابی دیجیتال ماهور با برنامه ریزی به کمک خود شما پیش خواهد رفت و چشم اندازهای متناسب با کار شما را هدف دار پیش خواهیم برد.

مشاوره رایگان:

کافیست با آژانس بازاریابی دیجیتال ماهور تماس بگیرید تا با مطالعه و بررسی کسب و کار شما به نتایچ مطلوب تری برسیم و همواره قله های کارآفرینی شما را مشایهت و همراهی کنیم.

چرا آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور را انتخاب کنیم ؟

یک مجموعه ی خوب از اهداف دیجیتال مارکتینگ باید بتواند محدوده ی مختلفی از سنجش ها را برای کمک به تنظیم، مرور و کنترل عملکرد در تمامی فعالیت های بازاریابی دیجیتال را پوشش دهد.

رشد فروش:

هر فرآیندی در بازاریابی که موجب جلب توجه کاربران به محصول یا خدمات شود را اصلاحا پروموشن یا پیشبرد فروش گویند.

اقدامات آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور متناسب با پرسونای مخاطب و کسب و کار شما می تواند در افزایش و پیشبرد فروش به کمک دیجیتال مارکتینگ ، نقش مهمی را در کمپین های موفق برای شما ایجاد کند.

ذخیره کردن:

پیشنهاد آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور برای شما اینست که درهزینه های خود صرفه جویی کنید. در مقابل تبلیغات روزنامه‌ای و تلویزیونی، فرآیند دیجیتال مارکتینگ در آژانس ماهور بسیار کم‌هزینه هستند.

هر کسب‌وکاری هرقدر هم کوچک، امکان بهره‌گیری از روش‌های مختلف دیجیتال مارکتینگ را دارد. این گزینه برای خرده فروش های چند کانالی یا شرکت های خدماتی و کارآفرین ها که می توانند اهداف خود را برای تعداد کاتالوگ دانلود شده یا تعداد تراکنش های انجام شده در سایر کانالها تنظیم کنند بسیار مرتبط است.

توسعه آنلاین برند:

تعاملات و تراکنش های داخل سایت و سایر کانالهای دیجیتال به نرمی پیش خواهد رفت و بازدید کننده دوباره از خدمات آنلاین شما استفاده خواهند کرد، او سعی میکند بعد از کسب تجربه مثبت از شما با همراهی آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور خدمات یا محصولات کسب و کارتان را به دوستان و همکارانشان نیز معرفی کند.

بنابر این سطحی از رضایت مشتری و توصیه های او برای حمایت از برند شما بوجود خواهد آمد.

مراحل پردازش کار در آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور چگونه است؟

تماس اولیه:

جهت ایجاد بسترهای همکاری و برپاسازی کسب و کار اینترنتی شما پس از تماس با شما ، به مطالعه و بررسی کسب و کار شما خواهیم پرداخت.

بودجه بندی و برنامه ریزی:

به کمک شما در قدم دوم به به بودجه بندی صحیح و مناسبی برای راهکارهای خلاق کسب و کار شما خواهیم پرداخت.

استراتژی نهایی:

ارائه پکیچ کاملی از خدمات دیجیتال مارکتینگ در جهت برآورده ساختن نیازهای مشتریان مجموعه با توجه به بودجه بندی مورد نظر در این قسمت رقم خواهد خورد

پیاده سازی:

ایجاد پرتال های مناسب برای کسب و کارهای اینترنتی ، پیاده سازی نرم افزارهای موبایلی و طراحی سایت، ایجاد کمپین های تبلیغاتی ، سئوی سایت و برندینگ در این مرحله به اجرا خواهد رسید.

کنترل:

در کنار شما هستیم تا با استفاده از ابزارهای نوین آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور ، مسیر تحقق ایده ها ، افزایش فروش و محبوبیت کسب و کارتان را هموارتر کرده و دائما آن را کنترل کنیم.

با ماهور برند خود را بسازید.

نویسنده : حسین گوهری سلیمی

دیجیتال مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *