رخداد دی ام پلاس چیست؟

دی ام پلاس

از دی ام پلاس می توان به عنوان “اولین رویداد هم افزایی رشد با کسب و کارها ”  نام برد .

اعضای آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور ( ماهور تیم ) پس از برگزاری نشست های پیاپی و دور همی های تخصصی و همچنین پس از برگزاری “اتاق های فکر” متمادی پیرامون مباحث روزِ “ دیجیتال مارکتینگ ” میان اعضای هیات مدیره و متخصصین مجموعه در نتیجه گیری حاکی از آنالیزها و بررسی های موشکافانه ، بر آن است تا در رخداد پیش رو “دیجیتال مارکتینگ” را در تعریفی امروزی و نوین بازگو باشد و از همین رو به کارگیری مقوله های ، “بلاک چین” ، “اینترنت اشیا“،فین تک و بلاخره هوش مصنوعی “را تحت عناوینی همواره در خدمتِ دیجیتال مارکتینگ نوین تعریف کرده و رویداد دی ام پلاس را این گونه رقم خواهد زد :

بر اساس گفته ی استیو بلانک ، استارت آپ سازمانی است که همواره به دنبال مدل کسب وکار قابل رشد و تکرار شدنی است. از نگاه ( ماهور تیم ) اگر می‌خواهید برای تغییرات عمده‌ی بازار آماده باشید، باید پیشه و صنعتی که در آن هستید را خوب بشناسید. و برای به دست آوردن این شناخت، شرکت در رخ داد هم افزایی رشد می‌تواند گام نخست باشد.

( ماهور تیم ) ضمن فرا خواندن و دعوت از اساتید اهل فن، در روزهای پر مشغله ای که در صدد برگزاری رویداد دی ام پلاس به سر می برد در مجله ی تخصصی خود “ ماهور مگ ” به مقالاتی با مضامین بالا همچون :هوش مصنوعی چگونه می توان استارت آپ موفقی داشت؟ ، هوش مصنوعی و دیجیتال مارکتینگ ، هم افزایی دو سویه، 8 ترفند دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت استارت آپ ها چیست ؟ و همینطور مقوله ی مهمِ چرا کسب و کارها به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند؟ و غیره پرداخته است .

چرا شرکت در رویداد دی ام پلاس حائز اهمیت است؟

اگر به دنبال تاسیس یک استارت‌آپ هستید یا به تازگی کسب‌وکارتان را شروع کرده‌اید، می‌توانید با شرکت در رخ داد هم افزایی رشد (دی ام پلاس) توانایی‌هایی به دست آورید که کسب‌وکار شما را تبدیل به یکی از معدود استارت‌آپ‌های موفق کند.

پر حتم شروع کسب و کاری که متعلق به خودتان باشد در کنار هیجان انگیز بودن از اهمیت های بسیاری برخوردار است، در رویداد پیش رو به ابعاد گوناگونی از این کسب و کارهای  نوپا پرداخته خواهد شد .

رویداد هم افزایی رشد با کسب و کارها در سیزدهم دی ماه نود و هشت در تهران و در مرکز همایش های کارخانه نوآوری آزادی برگزار خواهد شد و میزبان شما همراهان همیشه خواهد بود.
دی ام پلاس
دی ام پلاس

اخبار

DM پلاسDM پلاس چیست؟استارت اپ چیست ؟اینترنت اشیابزرگترین رویداد هم افزایی رشد با استارت اپ هابزرگترین رویداد هم افزایی رشد با کسب کارهابلک چینچرا در DM پلاس شرکت کنیم ؟فین تکهم افزایی رشد با کسب و کارها ؟هوش مصنوعیهومان مهرآذین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *