استارت آپ “چنگال” نگرشی نوین و در دسترس :

استارا آپ

اپ


یکی دیگر از استارت آپ هایی که امروزه با نگرشی نوین در دسترس عموم قرار گرفته است و در قالب یک اپ جای خود را میان جامعه باز کرده و به بر طرف ساختن یکی از مهمترین نیازهای ما یعنی نیاز به غذا آن هم به بهترین و با کیفیت ترین شکل خود ، برخاسته است، استارت آپ “چنگال” است.

تیم پشتیبانی چنگال :

تیم پشتیبانی چنگال در تمام ساعات، آماده‌ی پاسخگویی و راهنمایی شما هستند و تا لحظه‌ی برطرف ساختن نیازمان ، ما را همراهی خواهند کرد. برای ارتباط با تیم پشتیبانی چنگال کافی است که با شماره ای که در صفحه ی سایت رسمی چنگال قرار گرفته است تماس بگیریم.

اپلیکیشن چنگال :

با استفاده از اپلیکیشن چنگال، به راحتی غذای خود را سفارش دهید و از تخفیف‌های ویژه‌ی کاربران اپلیکیشن بهره‌مند شوید.

شایان به ذکر است که اپلیکیشن چنگال از طریق سامانه های “اپ استور” ، “کافه بازار” ، “گوگل پِلی” و “سیب اپ ” به راحتی در دسترس، قابل تهیه و نصب است.

 تضمین قیمت :

گفتنی است که “چنگال” این اطمینان را به شما می‌دهد که قیمت سفارش غذا از طریق چنگال با قیمت سفارش از رستوران، هیچ تفاوتی ندارد. در صورت بروز هر مشکلی می‌توانید بر روی اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

استارت آپاستارت آپ چنگال” :

در نظر بگیرید که به عنوان مثال اگر در کلانشهر تهران تنها بیست درصد مردم جهت رفع نیازهای غذایی خود به جای بیرون آمدن با وسیله ی نقلیه ی خود از اپ ” چنگال” استفاده کنند به صورت بسیار چشمگیری ترافیک کاهش پیدا می کند و در پی آن می توان حتا به پایین آمدن درصد تصادفات درون شهری اشاره هایی مستقیم داشت.

و یا به عنوان مثال مهمان های نوروزی و یا حتا یک مسافر ساده را در نظر بگیرید که به علت عدم شناختش نسبت به شهر و رستوران هایش دیگر نیازی نیست تا پرس و جو کنان برای رفع نیاز خود پا به خیابان شهری بگذارد که به هیچ کدام از قسمت های جغرافیایی آن وارد نیست ، آیا از نگاه شما اشخصاص ذکر شده به جای طی کردن مسافت های بسیار طولانی و خسته کننده، تنها با چند کلیک ساده و سفارش غذا از سفر خود بیشتر لذت نمی برند؟

همانطور که با یک ارزیابی ساده به دو مورد بالا اشاره کردیم می شود این گونه بیان کرد که بسیاری موارد دیگر را می توانیم در مورد استارت آپ چنگال لحاظ کرده و بر شماریم.

این درک درست از نیاز مشتری ها و اقدام به ارائه ی راهکارهای ویژه و در پی آن حل مسائلی دیگر خاصیت استارت آپ های نوین است. ( مانند همان رفع نیاز مشتری ها برای تهیه ی غذای مورد علاقه شان و در پی آن کمک به کنترول ترافیک و غیره).

با نگاهی موشکافانه به راحتی می توانیم نقطه ی مشترک تمامی استارت آپ های موفق مانند همین استارت آپ ” چنگال ” را شناخت دقیق و درست نیازهای جامعه و بلاخره ارائه ی راهکارهای مثبت چند وجهی دانست.

نظر شما راجع به مقوله ی “استارت آپ”های امروزی چیست؟

آیا تا به حال از اپ ” چنگال” استفاده کرده اید؟ و در آخر تا چه میزان با مبحث بالا موافق هستید؟

جهت پرداخت و پیشبرد هر چه بهتر و بیشتر به مباحث سه شنبه های استارت آپی نظرات و انتقادهای خود را با ما در میان بگذارید…

نویسنده و گرداورنده : هــومان مــهرآذین

وظیفه اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است