فیل ماهور
هاله فیل ماهور
هاله فیل ماهور
تماس با ما
Digital Marketing
Digital
Marketing
Agency

درباره ما

تیم خلاق و جوان آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور از متخصصان بازاریابی، طراحی سایت و اپلیکیشن، گرافیک، خلاقیت و ایده پردازی، شبکه های اجتماعی، تولید محتوا و بازاریابی محتوا تشکیل شده است. ما در ماهورتیم به جهت دانش و خلاقیتی که در دیجیتال مارکتینگ بدست آورده ایم تلاش داریم به کسب و کارهایی که قصد دارند حضوری فعال و تاثیر گذار را در دنیای دیجیتال مارکتینگ تجربه کنند کمک کنیم. ما آنچه را که مد نظر مشتریانتان است کشف کرده و اطمینان می دهیم پیام شما به گوش مخاطب ها می‌رسد.

تیزر آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور
تولید محتوا هوش مصنوعی و تحلیل داده بازاریابی محتوا

تولید محتوا

هوش مصنوعی و تحلیل داده

بازاریابی محتوا

تولید محتوا یک هنر عالی برای انتقال اطلاعات به افراد در مورد محصولات، خدمات و کسب و کار شما‌ است. همچنین تولید محتوا برای جذب مشتریان و حتی ایجاد یک جامعه مصرف‌کننده برای محصول یا خدمت شما یک راه عالی و فوق‌العاده است. در واقع محتوا به هر نوع پیامی گفته می‌شود که مفهوم مشخصی را منتقل می‌کند و تولید محتوا فرایندی است که هم به شکل ارائه محتوا توجه می‌کند، هم مضمون را در نظر می‌گیرد. هدف از تولید محتوا جذب مشتری و تاثیرگذاری به منظور فروش بیشتر است.

مشاوره رایگان

هوش مصنوعی، بازاریابی آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هم افزایی متقابلی دارند. هوش مصنوعی داده‌هایی را در اختیار کسب و کارها قرار می‌دهد که با تجزیه و تحلیل ، اعمال و درک آن، می‌توان استراتژی مناسبی برای بازاریابی آنلاین خود انتخاب و تعریف کنید. از طرف دیگر با یادگیری ماشین، بخش بازاریابی قادر خواهد بود تا سهم بیشتری را در رشد درآمد و تقویت روابط مشتری در روند ارائه دهد.

مشاوره رایگان

بازاریابی محتوا، یک فرآیندی برنامه ریزی شده برای بازاریابی است که بر تولید محتوا و انتشار با ارزش آن تمرکز دارد. با این رویکرد می‌توانید به جذب مخاطب هدف و حفظ مشتریان خود بپردازید. در ادامه فرآیند بازاریابی محتوا، لازم است با جذب و مشارکت دادن جامعه هدف از مخاطبان به منظور برانگیختن قدم های سودآور در مشتریان گام بردارید. شما می توانید قبل از هر اقدامی ابتدا با کارشناسان ما مشورت کنید.

مشاوره رایگان
تولید چند رسانه ای تولید چند رسانه ای تولید چند رسانه ای

تولید چند رسانه ایی

خدمات عکاسی ، تیزر تبلیغاتی ، موشن گرافیک ، گیف تبلیغاتی

ظراحی اپلیکیشن ظراحی اپلیکیشن ظراحی اپلیکیشن ظراحی اپلیکیشن ظراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندروید ، طراحی اپلیکیشن آی او اس ، طراحی پنل مدیریت

طراحی هویت بصری

طراحی هویت بصری

طراحی لوگو ، طراحی پوستر ، ست اوراق ، اینفوگرافیگ ، بولتن ، بروشور و کاتالوگ

طراحی و بهینه سازی سایت طراحی و بهینه سازی سایت طراحی و بهینه سازی سایت طراحی و بهینه سازی سایت طراحی و بهینه سازی سایت طراحی و بهینه سازی سایت

طراحی و بهینه سازی سایت

طراحی سایت معرفی سیستم ، طراحی سایت خدمات ، سئو سایت

بازاریابی بازاریابی بازاریابی

بازاریابی

بازاریابی محتوا ، بازاریابی شبکه های اجتماعی، کمپین های تبلیغاتی

اپلیکیشن
سایت
هویت بصری
چند رسانه ایی
بازاریابی
طراحی اپلیکیشن ترپ طراحی اپلیکیشن شی کرخ طراحی اپلیکیشن ترپ طراحی اپلیکیشن شیک رخ

اپلیکیشن ترپ

اپلیکیشن شیک رخ

طراحی نرم افزار یک هنر است ، هنری آمیخته از گرافیگ ، تحلیل سیستم ، مهندسی ساخت نرم افزار ، برنامه نویسی، کارآیی و اثر بخشی و ... . پس ارزش اپلیکیشن شما میزان ارزش این هنر است.

اپلیکیشن موبایل یک راه عالی برای ارائه خدمات است. ما در طراحی و توسعه اپلیکیشن اختصاصی موبایل همراه شماییم!

طراحی سایت روستایی ظراحی سایت پارس بهار طراحی سایت پندار بختیاری طراحی سایت ترپ طراحی سایت باموزش طراحی سایت روستایی طراحی سایت پارس بهار طراحی سایت پندار بختیاری طراحی سایت ترپ طراحی سایت باموزش

سایت روستایی

سایت پارس بهار

سایت پندار بختیاری

سایت ترپ

سایت باموزش

تجربه فراوان ماهورتیم در زمینه طراحی سایت و تجارت الکترونیک در کنار بکارگیری نیروهای متخصص، مکمل ما در تحقق آنچه که یک وب سایت کامل و بدون نقص نیاز دارد بوده است.

تخصص ما تجربه ماست! گرافیک جذاب و تجربه کاربری عالی از جمله ویژگی های سایت های طراحی شده توسط ماهورتیم است. طراحی سایت خود را با طرح متفاوت و یکتا را از ما بخواهید.

با طراحی سایت طیف گسترده ای از خدمات و دستورالعمل های کسب و کار شما به صورت الکترونیکی ارائه خواهد شد. داشتن یک سایت سازمانی خوب به رشد سازمان شما کمک می کند.

سایت های خبری و اطلاع رسانی از پر بازدیدترین سایت های دنیای وب هستند. طراحی سایت خبری کاربر پسند و جذاب می تواند تاثیر زیادی در جذب بازدیدکنندگان شما داشته باشد و ترافیک سایت تان را بالا ببرد.

ما کیفیت را مقدم بر کمیت می‌دانیم و فقط یک وب سایت نمی‌سازیم بلکه با زمان و تخصصی که برای هر وب سایت اختصاص می‌دهیم، به آن جان می‌دهیم.

طراحی کاتالوگ پارس بهار طراحی مجله پارسوه طراحی پوستر دی ام پلاس طراحی لوگو دکوراسیون ست برند ترپ ست برند الگانت طراحی بسته بندی محصولات طراحی کاتالوگ پارس بهار طراحی مجله پارسوه طراحی پوستر دی ام پلاس طراحی لوگو دکوراسیون ست برند ترپ ست برند الگانت طراحی بسته بندی محصولات

طراحی کاتالوگ پارس بهار

طراحی بولتن(مجله) پارسوه

طراحی پوستر دی ام پلاس

طراحی لوگو دکوراسیون

ست برند ترِپ

ست برند الگانت

طراحی بسته بندی محصولات

با طراحی و چاپ کاتالوگ‌ تبلیغاتی این امکان را به مخاطبین خود می‌دهید که همواره به اطلاعات محصولات و خدمات ارائه شده توسط شما دسترسی داشته باشند.

طراحی بولتن یک سازمان به نوعی نشانگر هویت، ماهیت و سطح فعالیت آن سازمان می باشد.ماهورتیم همراه شما خواهد بود تا با طراحی مجله منحصر به فرد خود، به چشمها و سلیقه مخاطبین خود احترام بگذارید.

طراحی پوستر قدرتمند و تاثیر گذار نیازمند ایده پردازی قوی می باشد. ما پس از بررسی نیاز های مشتریان محترم اقدام به ایده پردازی کرده و سپس اقدام به طراحی می کنیم. یک پوستر موفق، ابتدا با یک ایده موفق شروع می شود.

لوگو نماد و معرف یک برند است به همین جهت طراحی لوگو از اهمیت زیادی برخوردار است. ساختار متناسب و طراحی منحصر به فرد یک لوگو معرفی قدرتمند و با ارزش برای نام تجاری یا برند خواهد بود و به این جهت طراحی لوگویی پر اثر برای یک برند نیاز به خلاقیت و تلاش زیادی دارد.

طراحی ست اداری شامل لوگو، سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت، پاکت سی دی، پوشه و دفترچه‌های یادداشت در ابعاد مختلف است که با طراحی حرفه ای گرافیکی منحصر به فرد در ماهورتیم امکان پذیر است.

خلاقیت در طراحی نشانه و اوراق اداری، می تواند آن را بدل به عامل موفقیت شما کند. پوستر های خلاق ماهورتیم می توانند در طول زمان مخاطبین بسیار بیشتری برای شما به دست بیاورند.

بسته بندی جذاب و مناسب یعنی موفقیت و ماندگاری در ذهن مصرف کننده که این مهم را ماهورتیم اولویت خود می داند تا با استفاده از ابزارهای گرافیکی و با به کار گیری به روز ترین متدهای چاپ، بسته بندی ها را به مشتریان ارائه کنیم.

نمونه کار عکاسی نمونه کار عکاسی ساخت تیزر یادمانه ساخت تیزر آبدیس مارین ساخت تیزر راه فرار ساخت تیزر باربر ساخت تیزر شیک رخ ساخت تیزر فست پورتال نمونه کار عکاسی نمونه کار عکاسی ساخت تیزر یادمانه ساخت تیزر آبدیس مارین ساخت تیزر راه فرار ساخت تیزر باربر ساخت تیزر شیک رخ ساخت تیزر فست پورتال

نمونه کار عکاسی

عکاسی صنعتی

ساخت تیزر یادمانه

ساخت تیزر آبدیس مارین

ساخت تیزر راه فرار

ساخت تیزر آرایشگری

طراحی موشن استارت آپ

طراحی موشن معرفی

اگر نیاز به خدمات عکاسی تبلیغاتی و صنعتی دارید، تیم طراحی و تبلیغات ماهور تمام آن چیزی است که نیاز دارید. خدمات عکاسی در تیم طراحی و تبلیغات ماهور توسط عکاسان خبره و با استفاده از تجهیزات روز عکاسی انجام می پذیرد.

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی با فراهم کردن ثبت تصاویری جذاب از محصولات، خدمات و سازمان شما آن‌طور که شایسته است، وظیفه ی گروه عکاسی ماهورتیم است و سعی در بهبود این خدمات داریم.

ساخت تیزر تبلیغاتی با در نظر گرفتن ادراک های ذهنی مخاطب، با هدف انتقال معنا و مفهوم صورت می گیرد و نیازمند ایده مناسب، لوکیشن مناسب، سناریو خلاقانه و… است که با آژانس دیجیتال مارکتینگ ماهور تمامی این موارد امکان پذیر است.

انعطاف پذیری بالا در شخصی سازی ، پیاده سازی انواع جلوه های بصری و الگو های طراحی مخاطب پسند و تاثیرگذاری بالا در مخاطب از مزایای ویدئو مارکتینگ با ماهورتیم است.

طراحی موشن ماهورتیم یکی از عوامل بسیار مهمی است که باعث جلب توجه مشتری به برند شما می شود و ماندگاری بالای تصاویر خلاقانه، برند شما را در ذهن مشتری ثبت مینماید.

با ساخت تیزر تبلیغاتی تاثیرگذار و جذاب مخاطب هدف خود را تحت تاثیر قرار دهید. این راهکار برندهای شناخته شده در بازار برای فروش بیشتر محصولات و خدماتشان به مشتریان و با قیمت بالاتر است.

ساخت موشن گرافیک برای استارت آپ های خدمات محور بسیار حائز اهمیت است زیرا خدمات در بحث طراحی موشن گرافیک می تواند بسیار زیباتر و دقیق تر مورد بررسی قرار بگیرد. در میان خدمات دیجیتال مارکتینگ هیچ نوع از تبلیغات تاثیری بیش از ویدیو مارکتینگ را ندارد و موشن گرافیک بهترین گزینه تبلیغات در فضای مجازی است.

قبل از اینکه تصمیم به تبلیغات گسترده بگیرید شاید داشتن یک تیزر معرفی موشن گرافیک خیلی سریع تر شما را به هدفتان نزدیک کند. هدف از تولید یک تیزر موشن گرافیک این است که مخاطبین بیشتری را با جذابیت های بصری جذب کنیم.

طراحی کمپین تبلیغاتی طراحی کمپین عیدانه طراحی کمپین ترپ طراحی کمپین تبلیغاتی طراحی کمپین عیدانه طراحی کمپین ترپ

کمپین تبلیغاتی برترین های برج میلاد به معنای رساندن یک پیام تبلیغاتی یکسان در کانالهای متفاوت تبلیغاتی در یک بازه زمانی مشخص می باشد، با توجه به گسترش تبلیغات در فضای آنلاین، اجرای کمپین تبلغاتی آنلاین هم از توجه خاصی برخوردار شده است که ماهورتیم این مهم را برای مشتریان تدوین و طراحی و اجرا می کند.

مشخص ساختن اهداف تبلیغات، یکی از مهم ترین و در عین حال حساس ترین بخش های طراحی کمپین های تبلیغاتی است که به کمک شما در اتاق فکر ماهور به بررسی رفتار مخاطبان می پردازیم که کمپین عیدانه ی باموزش نمونه ای از آن است.

هیچ کس تا زمانی که محتوای شما مرتبط با مشکلش نباشد یا باعث سرگرمی و آموزش او نشود، اهمیتی برای آن قائل نخواهد بود و درگیر آن نخواهد شد.

پرداخته ایم به:

آژانس دیجیتال مارکتینگ

X
X
X
X
X
X
X
X
X
خلاقیت!